Składanie zamówienia - poradnik dla kupujących

Istnieje kilka sposobów na złożenie zamówienia w sklepie internetowym Atalla.pl.

Zakupy z rejestracją Użytkownika

Rejestracji można dokonać na stronie: "Logowanie" lub w trakcie składania zamówienia klikając z link "Realizuj zamówienie". Procedurę rejestracji wystarczy wykonać tylko raz, przy kolejnych zakupach można już posługiwać się założonym wcześniej kontem. Po dokonaniu rejestracji należy zapamiętać podany adres e-mail oraz hasło, dane te będą potrzebne do zalogowania (w razie zapomnienia istnieje możliwość odzyskania hasła). Założenie konta wiąże się z wieloma korzyściami dla naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną: "Korzyści z rejestracji".

Zakupy z pominięciem rejestracji Użytkownika

Aby pominąć procedurę rejestracji można w trakcie "Realizacji zamówienia" wypełnić formularz "Dane do wysyłki", wówczas zamówienie zostanie złożone bez zakładania konta. Zachęcamy naszych Użytkowników do rejestracji, na stronie "Korzyści z rejestracji" zapoznasz się z listą powodów dla których warto założyć konto.

Zakupy przez e-mail

Zamówienia można składać e-mailowo pisząc na adres info@atalla.pl. Aby zamówienie zostało zrealizowane należy podać linki do podstron wybranych produktów w sklepie oraz dane zamawiającego z adresem wysyłki i wybranym sposobem płatności.

Zakupy telefonicznie

Zamówienia można składać również telefonicznie, dzwoniąc na numer 501 794 203 i podając informacje niezbędne do złożenia zamówienia.

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Atalla.pl wiąże się z akceptacją regulaminu.