Właściciel sklepu internetowego Atalla.pl:

  • Firma: Atalla, Secret of Oriental Beauty
  • Adres: ul. Boh. II AWP 12/17, 59-900 Zgorzelec
  • NIP: 6151015178
  • Telefon: 501 794 203 - język polski, 512 303 158 - język angielski
  • E-mail: info@atalla.pl

Wyłączny dystrybutor na Polskę firmy:
The Company ARGANIA VELVETINE s.a.r.l, a company incorporated in Marocco.

 

Mój sklep powstał z chęci pomocy osobom mającym problemy zdrowotne i poszukujących medycyny naturalnej. W moim sklepie znajdują się nie tylko kosmetyki naturalnewytworzone na bazie naturalnych olejków roślinnych, wyciągów z ziół, olejków eterycznych i innych składników pochodzących z upraw biologicznych lub z bardzo czystych ekologicznych terenów.

Posiadam również oleje jadalne, które zapobiegają i leczą zaburzenia naczyniowo - sercowe oraz posiadają niezliczone korzyści dla zdrowia ludzkiego. Oferta jest skierowana do wszystkich, zwłaszcza do osób, które ze względu na alergie i problemy zdrowotne nie mogą używać konwencjonalnych kosmetyków.

Wszystkie prezentowane w sklepie naturalne produkty spełniają normy ekologiczne, co poświadczają odpowiednie certyfikaty (między innymi: Ecocert, BIO). Produkty pochodzą z Egiptu i Maroko, ponieważ tylko w Egipcie wytwarza się najlepszy olej z czarnuszki, zwany „Złotem Faraonów”. Tylko w Maroko rośnie drzewo arganowe, z orzechów, którego wytwarza się olej arganowy zwany „Złotem Maroko”. W krajach orientu oleje te są stosowane od wielu lat jako medycyna naturalna oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała dla dzieci i dorosłych.

Dobroczynne działanie czarnuszki jest mi dobrze znane, gdyż jestem Egipcjaninem, a moi rodzice leczyli mnie i pielęgnowali stosując nasiona i olej z czarnuszki. W Polsce mieszkam od 2011 roku, widząc cierpienia dzieci i dorosłych z powodu chemioterapii, alergii, schorzeń skóry, problemów żołądkowo - jelitowych czy chorób sercowo - naczyniowych pragnę rozpowszechnić wiedzę o używanym w moim kraju „oleju nigella”, o którym się mówi, że pomaga na wszystko oprócz śmierci. Także „olej cud” - olej arganowy używany w krajach arabskich jako naturalny kosmetyk do pielęgnacji ciała i włosów, oraz jadalny olej arganowy to rewelacja dla zdrowia i urody.

Szczerze polecam Państwu:

  • olej arganowy kosmetyczny, do masażu oraz olej arganowy jadalny
  • olej z czarnuszki kosmetyczny i jadalny
  • oleje kosmetyczne i do masażu: jojoba, almond, castor
  • inne produkty, w tym między innymi: glinka marokańska, czarne mydło oraz wyroby rękodzieła arabskiego

 


Ehab Atalla

 

Jarmark św. Dominika w Gdańsku

Ehab Atalla