c Marokańskie Czarne Mydło - 150 gram

Kategorie

Firma Godna Zaufania

Darmowa Wysyłka

Kody rabatowe

Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikaty

W dniu 10.01.2017 nastąpiła aktualizacja regulaminu sklepu internetowego Atalla.pl.
Aktualny regulamin dostępny jest na stronie: www.atalla.pl/content/3-regulamin

Marokańskie Czarne Mydło - 150 gram

Usuwa martwy naskórek. Głęboko oczyszcza skórę, usuwając toksyny i martwe komórki naskórka, dzięki czemu nasza skóra staje się bardziej miękka. Czarne mydło posiada właściwości przeciwbakteryjne jest bogate w witaminę E. Wysoce zalecane, aby złagodzić swędzenie.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

29,00 zł za 1

39 dostępnych

Uzyskuje się z mieszanki z oliwek, oleju arganowego, olejku eukaliptusowego. Eukapliptus pomaga zrelaksować ciało, działa antyseptycznie. W XIX wieku służył jako produkt dermatologii i później stał się prawdziwym narzędziem piękna dla ciała, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Przygotowuje skórę do złuszczania. Skóra będzie miękka i gotowa do peelingu. W połączeniu z działaniem rękawicy Kessa usunie zanieczyszczenia i martwy naskórek.

Jak używać czarnego mydła?

Po gorącej kąpieli, nanieść mydło na ciepłe i wilgotne ciało. Unikaj twarzy i oczu. Pozostawić na około 10 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą. Twoja skóra jest teraz miękka i przygotowana do złuszczania za pomocą rękawicy Kessa. Wykonuj ruchy rekawicą Kessa „do przodu i do tyłu”. Wysusz ciało i nawilż olejem arganowym lub użyj ulubionego balsamu do ciała. Nie stosować mydła na uszkodzoną skórę i unikać obszaru wokół oczu i twarzy.

Składniki marokańskiego czarnego mydła

  • woda,
  • oliwa z oliwek,
  • olejek eukaliptusowy,
  • wodorotlenek potasu.

Właściwości marokańskiego czarnego mydła

Usuwa martwy naskórek. Głęboko oczyszcza skórę, usuwając toksyny i martwe komórki naskórka, dzięki czemu nasza skóra staje sie bardziej miękka. Czarne mydło posiada właściwości przeciwbakteryjne jest bogate w witaminę E. Wysoce zalecane, aby złagodzić swędzenie.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.